مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 + 2 =

فروشنده لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب به صورت عمده و با کمترین قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید

چرا باید از لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب استفاده کنیم؟فروش مستقیم لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهابتوزیع عمده لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب در لاله زارخرید عمده لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب از تهران
لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب
مدل های مختلف لامپ شمعی پارس شهاب از نظر شدت نور و طول عمر در مقایسه با سایر نمونه های قدیمی، عملکرد بسیار مطلوبی دارد.
در اینجا به یک پرسش مهم مشتریان پاسخ خواهیم داد که چرا باید از لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب استفاده کنیم؟

لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های لامپ ال ای دی برای استفاده در لوستر می باشد که جنبه زیبایی هم دارد.

لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب در زمره لامپ های فوق کم مصرف می باشد که استفاده از آن رو به گسترش می باشد.

مجموعه آریانا صنعت داوین فروشنده لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب به صورت عمده و با کمترین قیمت است که این محصول مرغوب را به سراسر کشور ارسال می نماید.

قیمت لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب در مقایسه با لامپ های رشته ای و یا کم مصرف قدیمی بسیار ارزان تر می باشد و این موضوع می تواند باعث رضایت خاطر مصرف کنندگان عزیز شود.

چرا باید از لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب استفاده کنیم؟

مدل های مختلف لامپ شمعی پارس شهاب از نظر شدت نور و طول عمر در مقایسه با سایر نمونه های قدیمی، عملکرد بسیار مطلوبی دارد.
در اینجا به یک پرسش مهم مشتریان پاسخ خواهیم داد که چرا باید از لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب استفاده کنیم؟

لامپ ال ای دی اشکی پارس شهاب یکی از بهترین مدل ها برای استفاده در روشنایی منازل و چراغ های مختلف است که زاویه پخش نور بالایی دارد و تمام محیط اطراف را به خوبی روشن می کند.

قیمت لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب در مقایسه با لامپ های رشته ای و یا کم مصرف قدیمی بسیار ارزان تر می باشد و این موضوع می تواند باعث رضایت خاطر مصرف کنندگان عزیز شود.

نور ساطع شده از مدل های مختلف لامپ ال ای دی پارس شهاب، به خصوص لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب کاملاً ثابت بوده و اصطلاحاً می توان گفت سوسو نمی زند و باعث ناراحتی چشم نخواهد شد.

رده انرژی لامپ ال ای دی اشکی شفاف پارس شهاب در سطح +A قرار دارد که نشان دهنده مصرف بسیار کم این نوع از لامپ ها بوده و نتیجه استفاده از لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب بر روی کاهش هزینه قبض برق مشخص می شود.

نور ساطع شده از مدل های مختلف لامپ ال ای دی پارس شهاب، به خصوص لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب کاملاً ثابت بوده و اصطلاحاً می توان گفت سوسو نمی زند و باعث ناراحتی چشم نخواهد شد.

فروش مستقیم لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب

خریداران لامپ ال ای دی پارس شهاب و مدل های مختلف لامپ ال ای دی اشکی شفاف، تمایل دارند تا به صورت مستقیم و بدون واسطه این محصولات را تهیه کنند.

خرید بدون واسطه لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب از لاله زار تهران باعث کاهش هزینه های خرید شده و از نظر مشتریان و شرکت های پخش عمده، دارای اهمیت است.

مجموعه آریانا صنعت داوین مرکز تهیه و توزیع انواع مدل های لامپ ال ای دی و چراغ های ال ای دی می باشد که فروش مستقیم لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب را به صورت عمده در بازار کشور انجام می دهد و این محصول با کیفیت را برای شرکت های توزیع عمده در شهرهای مختلف ارسال می نماید.

لامپ شمعی پارس شهاب دارای طول عمر بیش از ۲۵۰۰۰ ساعت می باشد که عدد بسیار مناسب و مطلوبی برای یک لامپ ال ای دی است و سال ها می تواند بدون مشکل به کارکرد خود ادامه دهد.

از مهم ترین مزایای استفاده از لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب می توان به نکات زیر اشاره داشت:

 • فاقد گازها و عناصر سمی مانند جیوه
 • نور بدون لرزش و عدم خستگی چشم
 • کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و دوست دار محیط زیست بودن
 • صرفه جویی در مصرف برق به میزان ۸۵%
 • قابل استفاده برای تمام کاربردهای روشنایی
خرید بدون واسطه لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب از لاله زار تهران باعث کاهش هزینه های خرید شده و از نظر مشتریان و شرکت های پخش عمده، دارای اهمیت است.
مجموعه آریانا صنعت داوین مرکز تهیه و توزیع انواع مدل های لامپ ال ای دی و چراغ های ال ای دی می باشد که فروش مستقیم لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب را به صورت عمده در بازار کشور انجام می دهد و این محصول با کیفیت را برای شرکت های توزیع عمده در شهرهای مختلف ارسال می نماید.

توزیع عمده لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب در لاله زار

عملکرد لامپ ال ای دی اشکی شفاف پارس شهاب از نظر شدت نور و طول عمر به اندازه ۳ برابر لامپ های کم مصرف و ۲۵ برابر لامپ های رشته ای و التهابی می باشد.
مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب که برای کاربردهای مختلف روشنایی و زینتی، می توان از آن استفاده کرد؛ عبارتند از:

 • لامپ ادیسونی پارس شهاب
 • لامپ بلوتوثی پارس شهاب
 • لامپ شمعی پارس شهاب
 • لامپ ال ای دی اشکی شفاف پارس شهاب
 • انواع لامپ ال ای دی پارس شهاب با پایه E14

مجموعه آریانا صنعت داوین توزیع عمده لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب در لاله زار را بر عهده داشته و مدل های متنوع لامپ شمعی پارس شهاب را با کمترین قیمت در بازار کشور توزیع می نماید.

یک از انواع لامپ های ال ای دی پارس شهاب که از طریق این مجموعه با ارزان ترین نرخ و به صورت عمده توزیع می نماید؛ قیمت پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ پارس شهاب است که علاوه بر کیفیت و دوام بسیار بالا، کمترین نرخ را نیز دارد.

لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب دارای بدنه مستحکم و مقاوم در برابر ضربه بوده و گرما و سرمای محیط، تاثیری بر روی کیفیت بدنه یا تغییر شکل آن ندارد  از این جهت می تواند بهترین جایگزین برای سایر لامپ ها باشد.

مجموعه آریانا صنعت داوین توزیع عمده لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب در لاله زار را بر عهده داشته و مدل های متنوع لامپ شمعی پارس شهاب را با کمترین قیمت در بازار کشور توزیع می نماید.

خرید عمده لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب از تهران

بیشتر شرکت های توزیع و پخش محصولات روشنایی و لامپ ال ای دی تمایل دارند تا با کیفیت ترین محصولات را با نازل ترین قیمت تهیه کنند.

یکی از روش هایی که می تواند باعث کاهش قیمت خرید لامپ ال ای دی شود؛ خرید عمده لامپ شمعی پارس شهاب می باشد که از نظر اقتصادی بسیار مرقون به صرفه می باشد.

لامپ شمعی پارس شهاب در چهار مدل اصلی از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین در بازار عرضه می شود که علاوه بر روشنایی، قابلیت تزئینی نیز دارند.

 1. لامپ ال ای دی شمعی اشکی مات ۶ وات پارس شهاب
 2. لامپ ال ای دی شمعی اشکی لنز ستاره ای شفاف ۶ وات پارس شهاب
 3. لامپ ال ای دی ۶ وات شمعی اشکی مات دیمردار سه حالته پارس شهاب
 4. لامپ ال ای دی سه بعدی ۶ وات پارس شهاب (لامپ آویز تزئینی)

همکاران گرامی و شرکت های فعال در زمینه توزیع عمده لامپ می توانند جهت خرید عمده لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب از تهران از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین اقدام نموده و از تخفیفات ویژه همکاری بهره مند گردند.

از جمله مزایای خرید لامپ ال ای دی ۶ وات پارس شهاب این است که مدل از لامپ برای روشن شدن نیازی به مدار راه انداز یا درایور نداشته و به راحتی به سرپیچ استاندارد خود متصل شده و روشن می شود.

همکاران گرامی و شرکت های فعال در زمینه توزیع عمده لامپ می توانند جهت خرید عمده لامپ ال ای دی 6 وات پارس شهاب از تهران از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین اقدام نموده و از تخفیفات ویژه همکاری بهره مند گردند.
مهندس طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 − 7 =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس طالبی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126060538

phone icon شماره ثابت: 02188611745

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@asd-co.ir

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید