چراغ دکل خورشیدی

مهم ترین ویژگی و مزیت چراغ دکل خورشیدی، تجهیز آن به صفحه خورشیدی و استفاده از انرژی رایگان خورشید می باشد.

موارد مهم و قابل توجهی در هنگام سفارش خرید چراغ دکل خورشیدی وجود دارد که مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند باید به آن توجه داشته باشند.

کارشناسان و مهندسان فنی مجموعه آریانا صنعت داوین با داشتن تجربه لازم و کافی، در این مطلب به سه نکته اساسی و مهم در زمان انتخاب و خرید چراغ دکل خورشیدی اشاره کرده اند که حائز اهمیت می باشد.

چراغ دکل خورشیدی

قیمت خرید چراغ دکل خورشیدی در بازار تهران

اگر بخواهیم اولین و مهم ترین پارامتر در زمان سفارش و خرید چراغ دکل خورشیدی را عنوان کنیم؛ قطعاً قیمت چراغ دکل مخابراتی دارای اولویت بالاتری است.

قیمت خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دکل در به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آنها، کیفیت نهایی کالا می باشد.
کیفیت مواد اولیه و نوع قطعاتی که در ساخت چراغ دکل خورشیدی استفاده شده است؛ تعیین کننده نرخ و قیمت نهایی چراغ دکل مخابراتی بوده و به هر میزان که مرغوبیت چراغ بالا باشد؛ طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت.

قیمت فروش چراغ دکل خورشیدی در بازار تهران، نسبت به سایر شهرها ارزان تر بوده و همچنین محصولات موجود در این بازار از تنوع بالاتری برخوردار هستند.

برندهای مطرح و با سابقه ایران، انواع چراغ هشدار دهنده دکل را در بازار تهران عرضه می کنند که دسترسی آن برای مشتریان گرامی راحت می باشد.

شرکت های مخابراتی و نمایندگی های توزیع انواع چراغ روی دکل برای استعلام قیمت خرید چراغ دکل خورشیدی در بازار تهران می توانند با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش در تماس بوده و از راهنمایی های فنی این واحد، بهره مند گردند.

قیمت چراغ دکل خورشیدی عرضه شده در این مرکز تولیدی با توجه به کیفیت آن، کف قیمت بازار بوده و دارای گارانتی 15 ساله پنل می باشد.

چراغ دکل خورشیدی

فروش چراغ دکل خورشیدی بدون نیاز به فتوسل

در مدل های قدیمی چراغ های هشدار دهنده دکل، برای کارکرد روزانه آن از فتوسل استفاده می شد تا در هنگام تاریکی هوا، چراغ به صورت خودکار روشن شود.

فتوسل در محل هایی که میزان نور طبیعی زیادی وجود داشته باشد؛ خطا داشته و به درستی عمل نمی کند که این موضوع، می تواند باعث وقوع حوادث ناگواتری شود.

با پیشرفت تکنولوژی قطعات الکترونیکی، در حال حاضر و در مدل های جدید چراغ دکل خورشیدی به جای فتوسل از میکروکنترلر استفاده می شود که دارای عملکرد بهتری بوده و خطای فتوسل را ندارد.

در چراغ دکل های خورشیدی که مجهز به سیستم کنترلی هستند که توسط میکروکنترلر برنامه ریزی می شود؛ سرعت شارژ، بیشتر بوده و بازدهی چراغ نیز افزایش پیدا کرده است.

مجموعه آریانا صنعت داوین با استفاده از بروز ترین فناوری چراغ های سولار، اقدام به فروش چراغ دکل خورشیدی بدون نیاز به فتوسل نموده است که نسبت به مدل های قدیمی از شدت نور و توان بالاتری برخوردار است.

فروش چراغ دکل خورشیدی بدون نیاز به فتوسل، از طریق نمایندگی های منتخب و فروشگاه های عرضه آنلاین محصولات خورشیدی انجام می شود که مصرف کنندگان گرامی از این طریق می توانند اقدام به ثبت سفارش نموده و از با کیفیت ترین چراغ دکل خورشیدی استفاده نمایند.

چراغ دکل خورشیدی

توزیع کننده ارزان ترین قیمت چراغ دکل خورشیدی

توزیع چراغ دکل خورشیدی به دو صورت انجام می شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  1. از طریق نمایندگی های منتخب
  2. سایت های فروش آنلاین چراغ دکل

فروشگاه های سطح مدل های مختلفی از چراغ هشدار دهنده دکل را عرضه می کنند که دارای قیمت های متفاوتی نسبت به هم هستند.

قیمت چراغ دکل مخابراتی در برخی مدل های که بدون برند تولید می شوند؛ استاندارد نبوده و از نظر کارآیی و کیفیت در سطح پایینی قرار دارند.
عدم مرغوبیت چراغ روی دکل باعث می شود تا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، معیوب شده و چراغ دچار خرابی بشود که هزینه زیادی را به مصرف کنندگان تحمیل خواهد کرد.

مرکز آریانا صنعت داوین یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان انواع چراغ سر دکل در بازار ایران بوده و توزیع کننده ارزان ترین قیمت چراغ دکل خورشیدی در کشور می باشد.

شرکت های تولید کننده چراغ دکل و همچنین دکل بندهای گرامی برای اطلاع از مشخصات فنی مدل های مختلف و همینطور جدیدترین قیمت چراغ دکل خورشیدی می توانند با واحد مشاوره و فروش این مجموعه در تماس باشند.

فروش چراغ دکل خورشیدی در این واحد تولیدی با بدنه UV دار و مقاوم در برابر ضربه انجام می شود که در برابر تابش نور آفتاب مقاوم بوده و تغییر شکل یا تغییر رنگ نمی دهد.

چراغ دکل خورشیدی

خرید انواع چراغ دکل خورشیدی به قیمت عمده از تهران

اکثر تولید کنندگان چراغ دکل خورشیدی در تهران مستقر بوده و در این شهر اقدام به ساخت و تولید محصول نموده و از طریق نمایندگان خود در سراسر کشور توزیع می نمایند.

بازار تهران، مرجع خرید و فروش چراغ دکل خورشیدی در مدل های مختلف و با ویژگی های فنی متفاوت می باشد.

قیمت چراغ سر دکل سولار در تهران نسبت به سایر شهرها ارزان تر بوده و علاوه بر آن از تنوع بالاتری نیز برخوردار می باشد.

خرید چراغ دکل خورشیدی که مجهز به صفحه سولار می باشد؛ نیازی به سیم و کابل نداشته و انرژی مورد نیاز برای روشن شدن چراغ هشدار دکل از طریق خورشید، تامین می شود.

استفاده از انرژی رایگان خورشید و در کنار آن، فناوری بروز جدیدترین قطعات و مواد اولیه، باعث شده است که در سال های اخیر، تقریباً همه مصرف کنندگان، اقدام به خرید چراغ دکل خورشیدی نمایند.

نمایندگان محترم توزیع و دفاتر عرضه مستقیم محصولات سولار، برای ثبت سفارش و خرید انواع چراغ دکل خورشیدی به قیمت عمده از تهران می توانند از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین، اقدام نموده و از تخفیفات فروش عمده چراغ دکل خورشیدی این مرکز بهره مند شوند.

قیمت خرید چراغ دکل خورشیدی در این واحد تولیدی به دلیل عرضه مستقیم و با در نظر گرفتن کیفیت نهایی کالا، ارزان ترین چراغ دکل خورشیدی موجود در بازار می باشد.

چراغ دکل خورشیدی

خرید چراغ دکل خورشیدی هشدار دهنده با تخفیف همکاری

چراغ دکل مخابراتی خورشیدی در بازار با قیمت های مختلفی عرضه می شود که این مورد به هزینه مواد اولیه و کیفیت متریال و لوازم الکترونیکی به کار رفته در ساخت ماژول و بدنه چراغ بستگی دارد.

خرید چراغ دکل مخابراتی خورشیدی با پنل سولار و باتری لیتیومی با دوام از سازنده و تولید کننده آن، همواره بهترین روش برای کاهش هزینه های سفارش است.

چراغ دکل خورشیدی در مدل های مختلف و با کیفیت های متنوعی در بازار وجود دارد که همکاران گرامی می توانند با توجه به مشخصات فنی و استانداردهای لازم، بهترین مدل چراغ دکل سولار را سفارش دهند.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان یکی از با سابقه ترین تولیدکنندگان چراغ دکلی خورشیدی با پنل سولار، خریدچراغ دکل خورشیدی هشدار دهنده با تخفیف همکاری را برای شرکت های مخابراتی و همکاران دکل بند، فراهم آورده است.

تولیدات چراغ دکل مخابراتی و خورشیدی این مجموعه به دلیل استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب، قابلیت نصب و استفاده در تمام شرایط آب و هوایی و محیط های شرجی و مرطوب را دارد.

قیمت خرید چراغ دکل سولار با پنل خورشیدی راندمان بالا در این واحد تولیدی، با توجه به عرضه مستقیم و بدون واسطه؛ نسبت به سایر روش های توزیع، ارزان تر بوده و تهیه آن نیز راحت تر انجام می شود.

چراغ دکل خورشیدی مخابراتی

پرفروش ترین مدل های چراغ دکل خورشیدی برای خرید

در بازار، انواع مختلف چراغ های خورشیدی دکلی وجود دارد که هر کدام دارای مشخصات فنی و قابلیت های منحصربفرد خود است.

مهمترین مزیت چراغ دکل های خورشیدی و سولار موجود در بازار عدم نیاز به برق شهری و حذف سیم کشی و اتصالات است.

مهم ترین ویژگی های مربوط به پرفروش ترین مدل های چراغ دکل خورشیدی برای خرید و سفارش عبارتند از:

  1. مطابق بودن با استانداردهای مربوطه (به خصوص استاندارد ایکائو)
  2. داشتن لامپ ال ای دی مخصوص چراغ های هشدار دهنده
  3. بدنه مقاوم و ضد آب
  4. قابلیت کارکرد در آب و هوای مختلف و شرایط جوی سخت
  5. دارا بودن باتری و پنل با راندمان و ظرفیت بالا
  6. نصب آسان و حمل و نقل راحت برای اتصال روی دکل و سازه های مرتفع

موارد عنوان شده در بالا تنها بخشی از مهم ترین نکاتی هستند که در زمان سفارش و خرید چراغ دکل خورشیدی با باتری سولار باید مورد توجه قرار بگیرند.

بهترین چراغ سردکل خورشیدی مخابراتی دارای پنل داخلی بوده و محل قرارگیری پنل سولار در داخل بدنه چراغ و بالاترین قسمت آن است تا حداکثر انرژی ساطع شده از خورشید را دریافت کرده و همچنین در برابر وزش باد؛ بیشترین مقاومت را داشته باشد.

چراغ دکل خورشیدی سولار

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *