لوستر و لامپ بخار را می توان از طریق ثبت سفارش اینترنتی نیز خریداری نمود و از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کرد. گستردگی لوازم روشنایی بسیار زیاد و متنوع بوده که باعث خریدی هوشمندانه و بادقت برای مردم خواهد شد. قیمت این محصولات بسته به طرح آن متفاوت است.

بهره گیری از لوازم روشنایی در هر نوع محلی علاوه بر این که باعث روشنایی بیشتر و وضوح بالاتر خواهد شد، موجب می گردد که افراد به حسن سلیقه شما نیز پی ببرند. به عبارت دیگر حساسیت در خرید و استفاده از لوازم روشنایی باید با دقت بالایی نیز همراه باشد تا منجر به اشتباه در این زمینه نگردد. استفاده از لوسترهای شیک و متناسب با فضای مورد کاربرد و یا بهره گیری از لامپ های کم مصرف زیبا و رنگین، مردم را تشویق به سلیقه انتخابی شما خواهد کرد.

از آن جایی که صرفه جویی در انرژی این روزها بسیار توصیه می گردد بهره گیری از چراغ و لامپ هایی که این ویژگی را در اختیار داشته باشند نیز بسیار مورد توجه قرار دارد. لوستر و لامپ دو نوع از وسایل روشنایی شیک و باصرفه در دنیا به ویژه در کشور ما به شمار می روند که تا حد قابل توجهی به زیبایی محیط می افزایند. بدیهی است که استفاده مداوم از لوسترهای شیک و یا لامپ می تواند منجر به افزایش قبض برقتان در سر ماه گردد!

به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم ترجیحا به سراغ مدل های کم مصرف و ال ای دی بروید که امروزه امکان ثبت سفارش اینترنتی آن نیز فراهم آمده است. بهره گیری از لوسترهای شیک و زیبا و لامپ های ال ای دی کم مصرف می تواند میزان و توان برق مصرفی تان را به بیش از 70 الی 80% کاهش دهد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

از انواع لامپهای درون چراغ دکل برای لوستر می توان به  فیلا منتی و لامپ سوکتی لوستر و از انواع دیگر لامپ های ال ای دی به مهتابی ال ای دی دیواری و لامپ ال ای دی نواری و لامپ ال ای دی سقفی را نام برد لامپ و لوستر از پر مصرف تریین و ارکان مهم هر ساختمان و مکانی هستند که برای زندگی لازم هستند.

انواع لامپ ال ای دی برای لوستر | سفارش اینترنتی لوستر و لامپ

سفارش لوستر و لامپ جدید

سفارش لوستر و لامپ جدیدسفارش لوستر و چراغ قوه جدید را می توان با صرف هزینه ای کمتر و از طریق راه های مختلف اینترنتی انجام داد. در ثبت سفارشاتی که برای محصولات مختلف و از طریق اینترنت انجام می گیرد می توان از مزایای زیر در کنار خرید آسان بهره مند گردید:

 • امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز
 • مشاهده کامل مدل و رنگ ها
 • بررسی دقیق و موشکافه از هر مدل لوازم روشنایی
 • آشنایی با مدل های جدید از لوازم روشنایی
 • شناخت همه جانبه ترکیبات به کار گرفته شده در لامپ و لوستر ها
 • بهترین نوع بکارگیری و استفاده از لوازم روشنایی
 • آشنایی با برندهای جدید تولید کننده
 • شیوه ارسال خرید به دلخواه خریدار

توزیع اینترنتی لوسترهای شیک و لامپ

توزیع اینترنتی لوسترهای شیک و لامپزیبایی یک محیط و محل علاوه بر تزیینات و نوع لوازم خانگی که برای آن مشخص شده، با در نظر گرفتن لوازم روشنایی آن تعیین می گردد. توزیع اینترنتی لوسترهای شیک به همراه لامپ های کم مصرف از مدتی قبل و از طریق سایت های معتبر انجام می شود. لوستر و لامپ های کم مصرف دارای مشخصات زیر هستند:

 • طراحی ساده و منحصر به فرد
 • تناسب بین تعداد لامپ ها و فضای مورد استفاده
 • انعکاس و شکستگی که در لوستر ایجاد می شود
 • کمک به ایجاد نوری بی نظیر و فوق العاده
 • مصرف پایین انرژی و برق
 • بهره گیری از لامپ های شمعی برای لوسترها
 • استفاده از لامپ هالوژنی کم وات با بازدهی بالا

قیمت فروش لوستر و لامپ

قیمت فروش لوستر و لامپقیمت فروش لوستر و انواع لامپ مثل قیمت لامپ اس ام دی سقفی روکار و قیمت هالوژن سقفی توکار به دلیل تنوع بسیار گسترده ای که شامل می گردند، متنوع و متفاوت خواهد بود. از لوسترها در اماکن زیر می توان بهره گیری نمود:

 • هال و پذیرایی
 • اتاق نشمین
 • اتاق کنفرانس و مدیریت
 • اتاق خواب البته اگر متراژی بالا را داشته باشد
 • آشپزخانه و غذاخوری و …

بهترین مدل لوسترهای کم مصرف

بهترین مدل از لوستر و لامپ های کم مصرف را باید از بین برند و مارک هایی انتخاب کرد که دارای مشخصات زیر هستند:

 • دارای کریستال زیبا به همراه شکستگی در نور باشند
 • انعکاس نور زیبایی را داشته باشند
 • تنوع در رنگ بندی لامپ را ارائه نمایند
 • بین رنگ لوستر و لامپ مورد استفاده تناسب کافی وجود داشته باشد
 • امکان دو یا سه پل کردن لوستر جهت صرفه جویی در استفاده وجود داشته باشد.

انواع لامپ ال ای دی برای لوستر

انواع لامپ ال ای دی برای لوسترلامپ ال ای دی فیلا منتی از پرنور ترین لامپ ها برای لوستر می باشند این نوع از لحاظ ظاهری شبیه لامپ های رشته ای قدیمی اند و نورشان هم بسیار شبیه آن ها می باشد ولی از لحاظ مصرف برقی 85 درصد کمتر از لامپ های رشته ای قدیمی یعنی 15 برابر کمتر از لامپ های قدیمی رشته ای  برق مصرف می کنند لامپ های ال ای دی فینامتی چه در صورت روشن بودن و چه در صورت خاموش بودن ظاهری بسیار زیبا دارند یک لامپ لوستر پرنور در زیبا نشان دادن لوستر و لوازم دیگر خانه نقش مهمی را ایفا می کند از مشخصه های بارزی که باید در جهت خرید لامپ لوستر به آن توجه داشت شدت نور با توجه به اتاقی که لوستر در آن قرار دارد می باشد مشخصه دیگر توجه به رنگ نور لامپ و نوع لامپ است.

لامپ ال ای دی مخصوص لوستر معمولا از همان جنس  لامپ ال ای دی شمعی است. ولی بعضی لوستر ها لامپ های حبابی معمولی دارند. همه‌ی چراغ های ال ای دی دقیقا با همان اندازه و همان سرپیچ لامپ های شمعی ساخته شده اند و به راحتی می توان لامپ های شمعی لوستر را با چراغ های ال ای دی تعویض کرد  لامپ های شمعی در اثر مصرف بسیار داغ می شوند.

روشنایی ال ای دی فیلا منتی معمولا در رنگ های آفتابی،. مهتابی. یخی و حتی سفید تولید می شوند انتخاب بهترین رنگ لامپ برای لوستر کاملا سلیقه ای می باشد برای مثال بعضی از افراد رنگ و نور لامپ های آفتابی را برای اتاق پذیرایی مناسب می دانند و بعضی دیگر نور های مهتابی را می پسندند اکثر مردم از نور های ترکیبی استفاده می کنند یعنی لامپ های آفتابی و مهتابی را در کنار لوستر می گذارند.

خرید انواع لامپ ال ای دی لوستر با قیمت مناسب

خرید انواع لامپ ال ای دی لوستر با قیمت مناسببرای خرید لامپ ال ای دی لوستر با قیمت مناسب می توان با خرید از نمایندگی فروش  ال ای دی و خرید از عمده فروشان این محصول، آن را با مناسب ترین قیمت تهیه کرد. شما می توانید برای خرید این محصولات با قیمت مناسب به بازار فروش این محصولات مراجعه کنید و آنها را با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

لیست قیمت انواع لامپ ال ای دی لوستر

لیست قیمت انواع لامپ ال ای دی لوستربرای آگاهی از لیست قیمت های به روز و قیمت آخر این نوع از لامپ های لوستر به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید. شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت این محصولات با مراجعه به وب سایت ما و تماس با کارشناسان ما و مدیران فروش ما محصولات مد نظر خود را تهیه کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

ارزانترین لامپ های ال ای دی لوستر

ارزانترین لامپ های ال ای دی لوستر در حال حاضر ارزان ترین نوع این گونه از لامپ در عمده فروشی های این محصول ارائه می شود که مشتریان می توانند جهت خرید محصول با کیفیت در عین حال ارزان قیمت به این مراکز مراجعه کنند و در زمان کمی آن را خریداری کنند.

با اختراع برق و حضور لامپ ها در بازار فروش مشاهده شده که روز به روز بر تنوع این محصول افزوده می شود زیرا تعداد مشتریان این محصول نیز زیاد شده است  و شرکت های تولید کننده سعی می کنند تا محصولی تولید کنند که جواب گوی همه سلیقه ها باشد

مراکز فروش انواع لامپ ای ای دی لوستر

مراکز فروش انواع لامپ ای ای دی لوستر برای آگاهی از مراکز فروش عمده و جزئی لامپ  ال ای دی در ایران به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید. بازار های زیادی در سراسر ایران وجود دارد که شما می توانید این محصولات را با توجه به نیاز خود تهیه نمایید که بزرگ تریین آن ها بازار بزرگ لاله زار در تهران می باشد که می توانید با مراجعه به این مرکز خرید خود را انجام دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *