مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 − 2 =

انواع لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی برای استفاده در مراسمات و جشن ها

آنچه در این مقاله میخوانید

فروش لامپ ال ای دی 1 وات رنگی در لاله زارتوزیع لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به صورت مستقیمارسال مدل های مختلف لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به سراسر کشورمرکز خرید لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به قیمت عمده
لامپ ال ای دی 1 وات رنگی
خرید لامپ ال ای دی 1 وات از راه های مختلفی انجام شده و شرکت های توزیع لامپ و روشنایی، تمایل دارند تا به صورت مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی های فروش لامپ ال ای دی 1 وات رنگی خریداری کنند.

لامپ ال ای دی رنگی در مدل ها و اشکال متنوع قابل خرید بوده و برای کاربردهای مختلف از آن استفاده می شود.
روش های مختلفی برای اطلاع از قیمت لامپ ال ای دی چند رنگ وجود دارد که ما در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان بورس تهیه و توزیع عمده مدل های مختلف لامپ و روشنایی انواع لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی برای استفاده در مراسمات و جشن ها را به قیمت عمده در اختیار شرکت های توزیع و پخش قرار می دهد.

لامپ ال ای دی هفت رنگ یک وات در شکل ها و مدل های متنوع تقریباً همه نیازهای مربوط به لامپ ال ای دی رنگی را پاسخگو می باشد.

فروش لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی در لاله زار

خرید لامپ ال ای دی ۱ وات از راه های مختلفی انجام شده و شرکت های توزیع لامپ و روشنایی، تمایل دارند تا به صورت مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی های فروش لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی خریداری کنند.

لامپ ال ای دی هفت رنگ یک وات در شکل ها و مدل های متنوع تقریباً همه نیازهای مربوط به لامپ ال ای دی رنگی را پاسخگو می باشد.
قیمت لامپ ال ای دی چند رنگ به مدل، تعداد رنگ و کیفیت آن بستگی دارد و خریداران مدل های مختلف لامپ های رنگی می توانند با قیمت های ارزان، این کالا را خریداری نمایند.

لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی توسط شرکت ها و برندهای مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • پارس شهاب
 • روناک
 • خزرشید
 • پارس شعاع توس

مجموعه آریانا صنعت داوین نمایندگی فروش لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی در لاله زار بوده که انواع مختلف لامپ چند رنگ را با نازلترین قیمت به صورت عمده توزیع می نماید.

ارزان ترین قیمت لامپ ال ای دی رنگی مربوط به مدل های ال ای دی ۵mm و یا کلاهی می باشد که عموماً در طراحی و ساخت تابلو روان ها یا علائم ترافیک جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

مجموعه آریانا صنعت داوین نمایندگی فروش لامپ ال ای دی 1 وات رنگی در لاله زار بوده که انواع مختلف لامپ چند رنگ را با نازلترین قیمت به صورت عمده توزیع می نماید.

توزیع لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به صورت مستقیم

در سال های قبل برای نورپردازی و دکوراسیون نورانی؛ مدل های کمی از لامپ ها در دسترس بود.
با پیشرفت فناوری و تکنولوژی لامپ های LED، نمونه های گوناگون با رنگ های متنوع از این نوع لامپ تولید شده است که علاوه بر ارزان بودن، طول عمر بسیار بالایی نیز دارند.

در ساخت مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی از عناصر مضر و گازهای سمی استفاده نمی شود که از این نظر علاوه براینکه تهدیدی برای سلامتی افراد، به شمار نمی آیند؛ برای محسط زیست نیز بی خطر هستند.

آریانا صنعت داوین به عنوان بورس خرید و فروش و توزیع لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به صورت مستقیم و عمده می باشد.

لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به صورت حبابی و نیز پاور ال ای دی در چراغ های مختلف و با طراحی ها گوناگون نصب شده و برای نورپردازی و تزئین مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از مدل های لامپ ال ای دی هفت رنگ یک وات به صورت ضد آب تولید می شود که قابلیت نصب و استفاده در محیط های مربوط، استخرها و آبنماها را دارد.

قیمت لامپ ال ای دی چند رنگ در مدل های ضد آب، به دلیل آب بندی و عایق بندی مخصوص؛ بیشتر از نمونه های معمولی می باشد.

آریانا صنعت داوین به عنوان بورس خرید و فروش و توزیع لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به صورت مستقیم و عمده می باشد.
لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به صورت حبابی و نیز پاور ال ای دی در چراغ های مختلف و با طراحی ها گوناگون نصب شده و برای نورپردازی و تزئین مورد استفاده قرار می گیرد.

ارسال مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به سراسر کشور

یکی از مواردی که همکاران پخش عمده و شرکت های اجرای دکوراسیون و نورپردازی نسبت به آن دغدغه دارند؛ دسترسی و خرید لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد.

لامپ ال ای دی هفت رنگ یک وات در مدل های متنوع زیر از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین قابل سفارش می باشد:

 • لامپ ال ای دی رنگی حبابی
 • پاور ال ای دی رنگی
 • لامپ ال ای دی خطی و بلوکی رنگی
 • لامپ رنگی ریسه ای
 • والواشر رنگی
 • پروژکتور و جت لایت رنگی
 • ال ای دی های ۵mm و کلاهی رنگی

مجموعه آریانا صنعت داوین جهت رفاه حال همکاران و مشتریان گرامی در همه شهرها، امکان ارسال مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به سراسر کشور را فراهم آورده است تا همه فعالان حوزه روشنایی، به آسانی به این محصولات دسترسی داشته باشند.

قیمت لامپ ال ای دی رنگی در مورد هر یک از مدل های بالا متغیر و متفاوت می باشد.

لامپ های ال ای دی ۱ وات رنگی در رنگ های زیر قابل سفارش می باشد:

 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • زرد
 • سفید
 • RGB (چند رنگ)

ارسال مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به سراسر کشور با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین انجام شده و در دفاتر پخش عمده تمامی شهرها توزیع می گردد.

مجموعه آریانا صنعت داوین جهت رفاه حال همکاران و مشتریان گرامی در همه شهرها، امکان ارسال مدل های مختلف لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به سراسر کشور را فراهم آورده است تا همه فعالان حوزه روشنایی، به آسانی به این محصولات دسترسی داشته باشند.

مرکز خرید لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به قیمت عمده

استفاده از لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان ۸۵% می شود و نور ساطع شده بدون سوسو و لرزش می باشد که باعث خستگی چشم نمی شود.

در طراحی و تولید لامپ ال ای دی چند رنگ با LED های پاور، جهت دفع گرمای ایجاد شده از هیت سینک استفاده می شود.
هر چه هیت سینک قوی تر و با کیفیت تر باشد طول عمر لامپ رنگی بیشتر خواهد بود.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان مرکز خرید لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی به قیمت عمده می باشد که محصولات متنوع لامپ های رنگی از برندهای مختلف را با نازل ترین قیمت، به صورت عمده در اختیار شرکت های توزیع قرار می دهد.

قیمت لامپ ال ای دی رنگی به توان خروجی، کیفیت و نحوه نوردهی لامپ و همچنین نوع چیپ LED استفاده شده، بستگی دارد.

مدل های حبابی لامپ ال ای دی ۱ وات رنگی دارای رتبه مصرف انرژی +A است که از این نظر در دسته لامپ های فوق کم مصرف قرار می گیرد.

در طراحی و ساخت لامپ های حبابی ال ای دی رنگی، در بیشتر مواقع از چیپ های SMD استفاده می شود که طول عمر آن ۲۵۰۰۰ ساعت می باشد.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان مرکز خرید لامپ ال ای دی 1 وات رنگی به قیمت عمده می باشد که محصولات متنوع لامپ های رنگی از برندهای مختلف را با نازل ترین قیمت، به صورت عمده در اختیار شرکت های توزیع قرار می دهد.
مهندس طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 9 + 3 =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس طالبی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126060538

phone icon شماره ثابت: 02188611745

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@asd-co.ir

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید